In Splendid Isolation zijn twee geliefden op een verlaten eiland geheel op elkaar aangewezen. Op een dag ziet één van hen iemand op het strand. Het wrange noodlot dient zich aan. De indringer is de Dood die de vrouwen gevolgd is naar het eiland.
Opnieuw maakt regisseur Urszula Antoniak (Nothing Personal) een film over eenzaamheid en isolement. In een interview vertelt ze hoe de pandemie van invloed was: “De dood naderde me. Ik leefde al een tijd in de schaduw van de dood van mijn echtgenoot, of beter: in angst voor de dood. De pandemie confronteerde me daarmee.”
Ruben Smit (WAD, de Nieuwe Wildernis) laat zien hoe de grutto probeert te overleven in een continue veranderende wereld. "Voortreffelijke documentaire", ★★★★ NRC
Schrijfster Lidewijde Paris is weer bij ons te gast. Dit keer met Piccolo Corpo, een mythisch sprookje over moederschap, onverwachte vriendschap en de kracht van een vrouw.
Varkens nemen Het Ketelhuis over! Op 10 juli hebben we een wel heel knorrige voorpremière van Knor, een geestige en vertederende film voor de jong & oud!
Samen met L’Istituto Italiano di Cultura en de Italian Cineclub presenteren we deze zomer recente Italiaanse cinema. Ditmaal een komedie over de Camorra, de liefde én haute cuisine.
Kent de keuken geen geheimen voor jou en heb je zin om zelfstandig de lekkerste maaltijden voor onze bezoekers te bereiden? Dan zijn we op zoek naar jou!
Laatste kans! Ben je tussen de 9 en 17 jaar, en wil je deze zomer een week lang films leren maken van de enige echte Hakim? Geef je dan op voor 8 juli.